Splashify (8.x-2.0-alpha1) - en to gu translation catalogue (14 entries)

en: Delete
gu: કાઢી નાખો

en: Content
gu: વિષયાર્થ

en: Group
gu: સમૂહ

en: Edit
gu: સંપાદિત કરો

en: Daily
gu: દૈનિક

en: Weekly
gu: સાપ્તાહિક

en: None
gu: એકે નહિ

en: Weight
gu: તરલતા

en: Name
gu: નામ

en: View
gu: જુઓ

en: Authored by
gu: દ્વારા લખાયેલુ

en: Plain text
gu: સાદું લખાણ

en: Changed
gu: બદલ્યું

en: Publishing status
gu: પ્રકાશન સ્થિતિ
