Splashify (8.x-2.0-alpha1) - en to he translation catalogue (16 entries)

en: Delete
he: מחיקה

en: Content
he: תוכן

en: Group
he: קבוצה

en: Edit
he: עריכה

en: Daily
he: יומי

en: Weekly
he: שבועי

en: None
he: ללא

en: Weight
he: משקל

en: Name
he: שם

en: View
he: צפיה

en: Created
he: נוצר

en: Authored by
he: נכתב על ידי

en: Plain text
he: טקסט פשוט

en: Open in new window
he: פתח בחלון חדש

en: Changed
he: השתנה

en: Publishing status
he: מפורסם
