Splashify (8.x-2.0-alpha1) - en to id translation catalogue (17 entries)

en: Delete
id: Hapus

en: Content
id: Konten

en: Group
id: Grup

en: Daily
id: Harian

en: Weekly
id: Mingguan

en: None
id: Tiada

en: Weight
id: Bobot

en: Name
id: Nama

en: View
id: Lihat

en: Created
id: Dibuat

en: Always
id: Selalu

en: Authored by
id: Ditulis oleh

en: Plain text
id: Teks biasa

en: Redirect
id: Pengalihan

en: Open in new window
id: Buka di jendela baru

en: Changed
id: Berubah

en: Publishing status
id: Status penerbitan
