Splashify (8.x-2.0-alpha1) - en to mr translation catalogue (13 entries)

en: Delete
mr: मिटवा

en: Content
mr: साहित्य

en: Group
mr: समुह

en: Edit
mr: संपादन

en: Daily
mr: रोज

en: Weekly
mr: साप्ताहिक

en: None
mr: काहीच नाही

en: Weight
mr: मुल्य

en: Name
mr: नाव

en: View
mr: बघा

en: ID
mr: आय डी

en: Created
mr: प्रकाशन

en: Authored by
mr: लेखक
