Splashify (8.x-2.0-alpha1) - en to nl translation catalogue (26 entries)

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Content
nl: Inhoud

en: Group
nl: Groep

en: Edit
nl: Bewerken

en: Daily
nl: Dagelijks

en: Weekly
nl: Wekelijks

en: None
nl: Geen

en: Weight
nl: Gewicht

en: Name
nl: Naam

en: View
nl: Weergeven

en: Created
nl: Aangemaakt

en: Always
nl: Altijd

en: Authored by
nl: Geschreven door

en: Plain text
nl: Platte tekst

en: Front Page
nl: Voorpagina

en: Redirect
nl: Doorverwijzen

en: Open in new window
nl: Open in nieuw venster

en: Once
nl: Eénmaal

en: Changed
nl: Gewijzigd

en: Never (off)
nl: Nooit (uit)

en: How often should visitors see the splash page?
nl: Hoe vaak dienen bezoekers de splash-pagina te zien?

en: Window/Box size
nl: Grootte van venster/box

en: Publishing status
nl: Publicatiestatus

en: Full screen
nl: Volledig scherm

en: The time that the entity was created.
nl: Het tijdstip waarop de entiteit is aangemaakt.

en: The time that the entity was last edited.
nl: Het tijdstip waarop de entiteit voor het laatst is bewerkt.
