Splashify (8.x-2.0-alpha1) - en to oc translation catalogue (18 entries)

en: Delete
oc: Suprimir

en: Content
oc: Contengut

en: Group
oc: Grop

en: Edit
oc: Modificar

en: Daily
oc: Quotidian

en: Weekly
oc: Setmanièr

en: None
oc: Pas cap

en: Weight
oc: Pes

en: Name
oc: Nom

en: View
oc: Veire

en: ID
oc: Identificant (ID)

en: Created
oc: Creat(ada)

en: Always
oc: Totjorn

en: Authored by
oc: Escrich per

en: Plain text
oc: Tèxte brut

en: Redirect
oc: Redirigir

en: Open in new window
oc: Dobrir dins una novèla fenèstra

en: Changed
oc: Modificat
