Splashify (8.x-2.0-alpha1) - en to pa translation catalogue (7 entries)

en: Delete
pa: ਹਟਾਓ

en: Content
pa: ਸਮੱਗਰੀ

en: Edit
pa: ਸੋਧ

en: Daily
pa: ਰੋਜ਼ਾਨਾ

en: Weight
pa: ਭਾਰ

en: Name
pa: ਨਾਂ

en: View
pa: ਵੇਖੋ
