Splashify (8.x-2.0-alpha1) - en to pl translation catalogue (21 entries)

en: Delete
pl: Usuń

en: Content
pl: Zawartość

en: Group
pl: Grupa

en: Edit
pl: Edytuj

en: Daily
pl: Codziennie

en: Weekly
pl: Co tydzień

en: None
pl: Brak

en: Weight
pl: Waga

en: Name
pl: Nazwa

en: View
pl: Widok

en: Created
pl: Utworzono

en: Always
pl: Zawsze

en: Authored by
pl: Autor

en: Plain text
pl: Czysty tekst

en: Front Page
pl: Strona główna

en: Redirect
pl: Przekierowanie

en: Open in new window
pl: Otwórz w nowym oknie

en: Once
pl: Raz

en: Changed
pl: Zmieniono

en: Publishing status
pl: Status publikacji

en: Use template
pl: Użyj szablonu
