Splashify (8.x-2.0-alpha1) - en to ro translation catalogue (19 entries)

en: Delete
ro: Șterge

en: Content
ro: Conținut

en: Group
ro: Grup

en: Edit
ro: Editați

en: Daily
ro: Zilnic

en: Weekly
ro: Săptămânal

en: None
ro: Nimic

en: Weight
ro: Greutate

en: Name
ro: Nume

en: View
ro: Afișează

en: Created
ro: Creat

en: Always
ro: Întotdeauna

en: Authored by
ro: Autor

en: Plain text
ro: Text simplu

en: Front Page
ro: Pagina principală

en: Redirect
ro: Redirecționare

en: Open in new window
ro: Deschide în fereastră nouă

en: Changed
ro: Schimbat

en: Publishing status
ro: Statusul publicării
