Splashify (8.x-2.0-alpha1) - en to sl translation catalogue (13 entries)

en: Delete
sl: Izbriši

en: Content
sl: Vsebine

en: Group
sl: Skupina

en: Edit
sl: Uredi

en: Daily
sl: Dnevno

en: Weekly
sl: Tedensko

en: None
sl: Brez

en: Weight
sl: Teža

en: Name
sl: Ime

en: View
sl: Prikaži

en: Created
sl: Ustvarjeno

en: Authored by
sl: Avtor

en: Plain text
sl: Golo besedilo
