Splashify (8.x-2.0-alpha1) - en to tr translation catalogue (18 entries)

en: Delete
tr: Sil

en: Content
tr: İçerik

en: Group
tr: Grup

en: Edit
tr: Düzenle

en: Daily
tr: Günlük

en: Weekly
tr: Haftalık

en: None
tr: Hiçbiri

en: Weight
tr: Ağırlık

en: Name
tr: İsim

en: View
tr: Görüntüle

en: Created
tr: Oluşturulma

en: Always
tr: Her zaman

en: Authored by
tr: Yazan

en: Plain text
tr: Düz metin

en: Redirect
tr: Yönlendir

en: Open in new window
tr: Yeni pencerede aç

en: Changed
tr: Değişti

en: Publishing status
tr: Yayımlanma durumu
