Splashify (8.x-2.0-alpha1) - en to ug translation catalogue (12 entries)

en: Delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Content
ug: مەزمۇن

en: Daily
ug: كۈندىلىك

en: Weekly
ug: ھەپتىلىك

en: None
ug: يوق

en: Name
ug: ئىسىم

en: View
ug: كۆرۈنۈش

en: Created
ug: قۇرۇلدى

en: Authored by
ug: ئاپتور

en: Plain text
ug: ئادەتتىكى تكىست

en: Redirect
ug: يېڭى مەنزىل

en: All Pages
ug: بارلىق بەتلەر
