Splashify (8.x-2.0-alpha1) - en to ur translation catalogue (12 entries)

en: Delete
ur: حذف کریں

en: Content
ur: متن

en: Group
ur: گروپ

en: Edit
ur: تدوین

en: Daily
ur: روزانہ

en: Weekly
ur: ہفتہ وار

en: None
ur: کوئی بھی نہیں

en: Weight
ur: وزن

en: Name
ur: نام

en: View
ur: مشاہدہ کریں

en: ID
ur: شناخت

en: Authored by
ur: تصنیف از
