Splashify (8.x-2.0-alpha1) - en to vi translation catalogue (17 entries)

en: Delete
vi: Xóa

en: Content
vi: Nội dung

en: Group
vi: Nhóm

en: Edit
vi: Sửa

en: Daily
vi: Hàng ngày

en: Weekly
vi: Hàng tuần

en: None
vi: Không có

en: Weight
vi: Độ nặng

en: Name
vi: Tên

en: View
vi: Xem

en: ID
vi: Mã

en: Created
vi: Tạo bởi

en: Always
vi: Luôn luôn

en: Authored by
vi: Tạo bởi

en: Plain text
vi: Văn bản thuần

en: Open in new window
vi: Mở trong cửa sổ mới

en: Changed
vi: Đã thay đổi
