Splide (1.0.1) - en to am translation catalogue (16 entries)

en: Title
am: ዓርእስት

en: Delete
am: ሰርዝ

en: Group
am: ቡድን

en: Type
am: ዓይነት

en: List
am: ዝርዝር

en: Edit
am: አርትእ

en: Weight
am: ክብደት

en: Settings
am: ቅንብሮች

en: Name
am: ስም

en: Label
am: መሰየሚያ

en: Default
am: ነባሪ

en: ID
am: አይዲ

en: Configure
am: ውቀር

en: Navigation
am: መጓጓዛ

en: Direction
am: አቅጣጫ

en: UUID
am: ዩዩአይዲ
