Splide (1.0.1) - en to si translation catalogue (12 entries)

en: Focus
si: යොමු වෙනවා

en: Title
si: මාතෘකාව

en: Delete
si: මකාදමන්න

en: Group
si: සමූහය

en: Type
si: වර්ගය

en: List
si: ලැයිස්තුව

en: Edit
si: සංස්කරණය

en: Name
si: නම

en: Label
si: ලේබලය

en: All
si: සියල්ල

en: Navigation
si: යාත්‍රණය

en: Direction
si: දිශාව
