Splide (1.0.3) - en to my translation catalogue (19 entries)

en: Focus
my: ဗဟို

en: Title
my: ခေါင်းစဉ်

en: Delete
my: ပယ်ဖျက်

en: Type
my: အမျိုးအစား

en: List
my: စာရင်း

en: Edit
my: ပြင်ရန်

en: None
my: တစ်ခုမှ မဟုတ်

en: - None -
my: - တစ်ခုမှမဟုတ် -

en: Weight
my: အစဉ်

en: Settings
my: အစီအမံများ

en: Name
my: အမည်

en: Label
my: အညွန်း

en: Top
my: အပေါ်သို့

en: Options
my: ရွေးချယ်နိုင်သည့်အရာများ

en: Navigation
my: သွားလာရန်

en: Left
my: ဘယ်

en: Right
my: ညာ

en: Direction
my: လမ်းညွန်ချက်၊ လမ်းကြောင်း

en: Fullscreen
my: ဖန်သားပြည့်
