Splide (1.0.4) - en to gu translation catalogue (22 entries)

en: Focus
gu: કેન્દ્રિત

en: Title
gu: શિર્ષક

en: Delete
gu: કાઢી નાખો

en: Group
gu: સમૂહ

en: Type
gu: પ્રકાર

en: List
gu: સૂચિ

en: Edit
gu: સંપાદિત કરો

en: None
gu: એકે નહિ

en: Weight
gu: તરલતા

en: Settings
gu: સમાયોજન

en: Name
gu: નામ

en: Field
gu: ક્ષેત્ર

en: Label
gu: શિર્ષક

en: Default
gu: મૂળભૂત

en: Configure
gu: ગોઠવણી

en: Options
gu: વિકલ્પો

en: All
gu: બધા

en: Width
gu: પહોળાઈ

en: Height
gu: ઊંચાઈ

en: Not installed
gu: સ્થાપિત થયેલ નથી

en: Left
gu: ડાબે

en: Right
gu: જમણે
