Splide (1.0.6) - en to se translation catalogue (9 entries)

en: Title
se: Bajilčala

en: Delete
se: Sihko

en: Type
se: Šládja

en: Edit
se: Rievdat

en: Name
se: Namma

en: edit
se: rievdda

en: Field
se: Gieddi

en: All
se: Buot

en: Sort by
se: Sirre
