Splide (1.0.7) - en to et translation catalogue (42 entries)

en: Focus
et: Fookus

en: Title
et: Pealkiri

en: Delete
et: Kustuta

en: Group
et: Grupp

en: Type
et: Liik

en: List
et: Nimekiri

en: Edit
et: Muuda

en: None
et: Puudub

en: - None -
et: - Puudub -

en: Weight
et: Kaal

en: Settings
et: Seaded

en: Name
et: Nimi

en: Field
et: Väli

en: Label
et: Nimetus

en: Default
et: Vaikimisi

en: Top
et: Ülesse

en: Configure
et: Seadistus

en: Options
et: Valikud

en: All
et: Kõik

en: Custom
et: Kohandatud

en: Width
et: Laius

en: Height
et: Kõrgus

en: Navigation
et: Menüü

en: Not installed
et: Paigaldamata

en: Randomize
et: Juhuslikult

en: Left
et: Vasakul

en: Right
et: Paremal

en: Installed
et: Paigaldatud

en: Duplicate
et: Paljunda

en: Interval
et: Intervall

en: Autoplay
et: Automaatne esitamine

en: Classes
et: Klassid

en: Skin
et: Kujundus

en: Overlay
et: Ülekate

en: Direction
et: Suund

en: Pause
et: Peata

en: Fixed width
et: Fikseeritud laius

en: Use field template
et: Kasuta välja templiiti

en: Media query
et: Meedia päring

en: Responsive
et: Adapteeruv

en: Use rendered output to group rows
et: Kasuta ridade grupeerimisel renderdatud väljundit

en: Breakpoint
et: Murdepunkt
