Splide (1.0.8-beta1) - en to mg translation catalogue (6 entries)

en: Title
mg: Lohateny

en: Group
mg: Vondrona

en: Type
mg: Karazana

en: List
mg: Lisitra

en: - None -
mg: - Tsy misy -

en: Navigation
mg: Fitondrana
