Splide (1.0.8-rc1) - en to af translation catalogue (17 entries)

en: Focus
af: Fokus

en: Title
af: Titel

en: Group
af: Groep

en: Type
af: Tipe

en: List
af: Lys

en: Edit
af: Wysig

en: None
af: Geen

en: - None -
af: - Geen -

en: Weight
af: Gewig

en: Settings
af: Verstellings

en: Name
af: Naam

en: Default
af: Verstek

en: Options
af: Opsies

en: All
af: Alle

en: Navigation
af: Navigasie

en: Not installed
af: Nie geinstalleer nie

en: Direction
af: Rigting
