Splide (1.0.8-rc1) - en to is translation catalogue (23 entries)

en: Title
is: Titill

en: Group
is: Hópur

en: Type
is: Gerð

en: List
is: Listi

en: Edit
is: Breyta

en: None
is: Engin

en: - None -
is: - Ekkert -

en: Weight
is: Vægi

en: Settings
is: Stillingar

en: Name
is: Nafn

en: Field
is: Svæði

en: Label
is: Merking

en: Default
is: Sjálfgefið

en: Top
is: Toppur

en: ID
is: Kenni

en: Options
is: Möguleikar

en: All
is: Allt

en: Custom
is: Sérsniðið

en: Width
is: Breidd

en: Height
is: Hæð

en: Left
is: Vinstri

en: Right
is: Hægri

en: Direction
is: Stefna
