Splide (1.0.8-rc2) - en to bs translation catalogue (23 entries)

en: Focus
bs: Fokus

en: Title
bs: Naslov

en: Group
bs: Grupa

en: Type
bs: Tip

en: List
bs: Izlistaj

en: Edit
bs: Izmjeni

en: None
bs: Nijedan

en: - None -
bs: - Nijedno -

en: Weight
bs: Težina

en: Settings
bs: Postavke

en: Name
bs: Ime

en: edit
bs: izmijeni

en: Field
bs: Polje

en: Label
bs: Oznaka

en: Options
bs: Opcije

en: All
bs: Sve

en: Custom
bs: Prilagođen

en: Width
bs: Širina

en: Height
bs: Visina

en: Navigation
bs: Navigacija

en: Not installed
bs: Nije instalirano

en: Sort by
bs: Sortiraj prema

en: Apply
bs: Primjeni
