Splide (1.0.8-rc2) - en to fil translation catalogue (15 entries)

en: Title
fil: Pamagat

en: Group
fil: Grupo

en: Type
fil: Uri

en: List
fil: Listahan

en: Edit
fil: Wastuhin

en: Reset
fil: Ibalik sa pamantayan

en: - None -
fil: - Wala -

en: Weight
fil: Timbang

en: Settings
fil: Mga pagtatakda

en: Name
fil: Pangalan

en: edit
fil: wastuhin

en: Default
fil: Pamantayan

en: All
fil: Lahat

en: Navigation
fil: Paglalayag

en: Direction
fil: Direksiyon
