Splide (1.0.8-rc2) - en to jv translation catalogue (31 entries)

en: Title
jv: Judul

en: Group
jv: Grup

en: Type
jv: Tipe

en: List
jv: Daftar

en: Edit
jv: Sunting

en: Reset
jv: Baléknā

en: None
jv: Nihil

en: - None -
jv: - Nihil -

en: Weight
jv: Urutan

en: Settings
jv: Sétingan

en: Name
jv: Jeneng

en: edit
jv: sunting

en: Label
jv: Judul

en: Default
jv: Gawan

en: Top
jv: Ndhuwur

en: Options
jv: Opsi

en: All
jv: Kabèh

en: Custom
jv: Kostum

en: Width
jv: Ambané

en: Height
jv: Dhuwuré

en: Desc
jv: Urut Mundur

en: Navigation
jv: Navigasi

en: Not installed
jv: Ora dipasang

en: Randomize
jv: Diacak

en: Left
jv: Kiwa

en: Right
jv: Tengen

en: Installed
jv: Dipasang

en: Overlay
jv: Ngambang

en: Direction
jv: Arah

en: Fixed width
jv: Ambané tetep

en: Asc
jv: Urut Maju
