Splide (1.0.8-rc2) - en to mk translation catalogue (7 entries)

en: Title
mk: Наслов

en: Type
mk: Тип

en: List
mk: Листа

en: - None -
mk: - Ништо -

en: Settings
mk: Поставки

en: edit
mk: промени

en: Navigation
mk: Навигација
