Splide (1.0.8-rc3) - en to be translation catalogue (36 entries)

en: Focus
be: Выбар актыўных элементаў

en: Title
be: Загаловак

en: Group
be: Група

en: Type
be: Тып

en: List
be: Спіс

en: Edit
be: Рэдагаваць

en: Reset
be: Скінуць

en: None
be: Аніводны(ая)

en: - None -
be: - Нічога -

en: Weight
be: Вага

en: Settings
be: Налады

en: Name
be: Імя

en: edit
be: рэдагаваць

en: Field
be: Поле

en: Label
be: Подпіс

en: Default
be: Прадвызначана

en: Top
be: Верх

en: Main
be: Галоўнае

en: ID
be: Iдэнтыфікатар

en: Options
be: Налады

en: All
be: Усе

en: Custom
be: Паводле настроек

en: Width
be: Шырыня

en: Height
be: Вышыня

en: Navigation
be: Навігацыя

en: Not installed
be: Не інсталявана

en: Sort by
be: Сартаваць па

en: Randomize
be: Выбар выпадковага параметра

en: Left
be: Злева

en: Right
be: Справа

en: Installed
be: Усталявана

en: Interval
be: Інтэрвал

en: Apply
be: Ужыць

en: Overlay
be: Перакрываючы слой

en: Direction
be: Накірунак

en: Fixed width
be: Фіксаваная шырыня
