Splide (1.0.8-rc3) - en to ka translation catalogue (24 entries)

en: Focus
ka: ფოკუსი

en: Title
ka: სათაური

en: Group
ka: ჯგუფი

en: Type
ka: ტიპი

en: List
ka: სია

en: Edit
ka: რედაქტირება

en: None
ka: არცერთი

en: - None -
ka: - არცერთი -

en: Weight
ka: წონა

en: Settings
ka: პარამეტრები

en: Name
ka: სახელი

en: edit
ka: რედაქტირება

en: Field
ka: ველი

en: Label
ka: სათაური

en: Top
ka: ზედა

en: Options
ka: პარამეტრები

en: All
ka: ყველა

en: Width
ka: სიგანე

en: Height
ka: სიმაღლე

en: Desc
ka: აღწერა

en: Navigation
ka: ნავიგაცია

en: Not installed
ka: არ არის დაინსტალირებული

en: Left
ka: მარცხნივ

en: Right
ka: მარჯვნივ
