Splide (1.0.8-rc4) - en to bo translation catalogue (34 entries)

en: Title
bo: ཁ་བྱང

en: Group
bo: ཁག

en: Type
bo: རིགས

en: List
bo: མིང་ཐོ

en: Edit
bo: བཟོ་བཅོས

en: None
bo: མེད།

en: - None -
bo: - མེད། -

en: Weight
bo: ལྗིད་ཚད

en: Settings
bo: སྒྲིག་འགོད

en: Name
bo: མིང

en: Field
bo: གནས་ཁོངས

en: Label
bo: ཁ་བྱང

en: Default
bo: སྔར་ཡོད

en: Top
bo: འགོ

en: ID
bo: ཨང་རྟགས

en: Options
bo: གདམ་ཚན

en: All
bo: ཡོངས

en: Custom
bo: རང་བཟོས

en: Width
bo: ཞེང་ཚད

en: Height
bo: མཐོ་ཚད

en: Navigation
bo: ཕྱོགས་སྟོན

en: Padding
bo: ནང་གི་བར་ཐག

en: Not installed
bo: སྒྲིག་འཇུག་བྱས་མེད

en: Randomize
bo: ཐོལ་བྱུང་བཟོ་བ

en: Left
bo: གཡོན

en: Installed
bo: སྒྲིག་འཇུག་བྱས་ཟིན

en: Classes
bo: སྒྲིག་དཔེ

en: Overlay
bo: ཕྱི་རིམ

en: Speed
bo: མགྱོགས་ཚད

en: Direction
bo: ཁ་ཕྱོགས

en: Per page
bo: དྲ་ངོས་རེ་ལ

en: Fullscreen
bo: ངོས་ཡོངས་གང་བ

en: Fixed width
bo: གཏན་ཁེལ་བྱས་པའི་ཞེང་ཚད

en: Use field template
bo: གནས་ཁོངས་ཀྱི་དཔེ་གཞི་སྤྱོད་པ
