Splide (1.1.0) - en to th translation catalogue (25 entries)

en: Focus
th: โพกัส

en: Title
th: หัวข้อ

en: Type
th: ประเภท

en: List
th: ดูลิสต์

en: Edit
th: แก้ไข

en: None
th: ไม่มี

en: - None -
th: - ไม่มี -

en: Weight
th: น้ำหนัก

en: Settings
th: ตั้งค่า

en: Field
th: ช่องรับข้อมูล

en: Label
th: ป้ายชื่อ

en: ID
th: ไอดี

en: Options
th: ตัวเลือก

en: All
th: ทั้งหมด

en: Custom
th: กำหนดเอง

en: Width
th: ความกว้าง

en: Height
th: ความสูง

en: Navigation
th: นำทาง

en: Not installed
th: ไม่ได้ติดตั้งไว้

en: Installed
th: ติดตั้ง

en: Zoom
th: ขยายใหญ่

en: Direction
th: คำอธิบาย

en: Fixed width
th: ควางกว้างตรึง

en: Media query
th: สื่อแบบสอบถาม

en: Breakpoint
th: เบรกพอยต์
