Splide (1.1.0) - en to cs translation catalogue (32 entries)

en: Focus
cs: Aktivní pole

en: Title
cs: Nadpis

en: Group
cs: Skupina

en: Type
cs: Typ

en: List
cs: Seznam

en: Edit
cs: Upravit

en: None
cs: Žádné

en: - None -
cs: - Nic -

en: Weight
cs: Váha

en: Settings
cs: Nastavení

en: Name
cs: Jméno

en: Field
cs: Pole

en: Label
cs: Popisek

en: Default
cs: Výchozí

en: Top
cs: Nahoru

en: Options
cs: Možnosti

en: All
cs: Vše

en: Custom
cs: Vlastní

en: Width
cs: Šířka

en: Height
cs: Výška

en: Navigation
cs: Navigace

en: Not installed
cs: Nenainstalován

en: Randomize
cs: Náhodně přeskupit

en: Installed
cs: Nainstalováno

en: Autoplay
cs: Přehrát automaticky

en: Direction
cs: Směr

en: Per page
cs: Na stránku

en: Fullscreen
cs: Celá obrazovka

en: override
cs: překrýt

en: Fixed width
cs: Pevná šířka

en: Alt
cs: Popisek (Alt)

en: Responsive
cs: Responzivní
