Splide (2.0.1) - en to br translation catalogue (6 entries)

en: Focus
br: Fokus

en: Title
br: Titl

en: Yes
br: Ya

en: No
br: Nann

en: Edit
br: Kemmañ

en: Settings
br: Arventennoù
