Splide (2.0.10) - en to ne translation catalogue (29 entries)

en: Focus
ne: केन्द्रित

en: Title
ne: शीर्षक

en: Group
ne: समूह

en: Type
ne: प्रकार

en: List
ne: सूचि

en: Yes
ne: हो

en: No
ne: हुँदैन

en: Edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: None
ne: कुनै पनि होइन

en: - None -
ne: - कुनै पनि होइन -

en: Weight
ne: वजन

en: Settings
ne: सेटिङहरू

en: Name
ne: नाम

en: Label
ne: लेबल

en: Default
ne: पूर्वनिर्धारित

en: Top
ne: माथि

en: ID
ne: परिचय

en: All
ne: सबै

en: Custom
ne: अनुकूल

en: Width
ne: चौडाई

en: Height
ne: उचाई

en: Navigation
ne: नेभिगेसन

en: Not installed
ne: इन्सटल भएको छैन

en: Left
ne: बाँया

en: Right
ne: दायाँ

en: Installed
ne: स्थापित गरिएको

en: Direction
ne: दिशा

en: Pagination
ne: पृष्ठांकन

en: UUID
ne: अनुपम प्रयोगकर्ता परिचय संख्या
