Splide (2.0.10) - en to os translation catalogue (15 entries)

en: Title
os: Сæр

en: Group
os: Къорд

en: Type
os: Тип

en: List
os: Номхыгъд

en: Yes
os: Ойы

en: No
os: Нæйы

en: Edit
os: Раст кæнын

en: None
os: Нæйы

en: - None -
os: - Æвдыст нæу -

en: Weight
os: Уæз

en: Settings
os: Амонæнтæ

en: Name
os: Ном

en: Field
os: Быдыр

en: Label
os: Нысан

en: Default
os: Æнæивд
