Splide (2.0.11) - en to ast translation catalogue (27 entries)

en: Title
ast: Títulu

en: Group
ast: Grupu

en: Type
ast: Triba

en: List
ast: Llista

en: Yes
ast: Sí

en: No
ast: Non

en: Edit
ast: Editar

en: None
ast: Nengún

en: - None -
ast: -Nengún-

en: Weight
ast: Pesu

en: Settings
ast: Preferencies

en: Name
ast: Nome

en: Field
ast: Campu

en: Label
ast: Etiqueta

en: Default
ast: Predefiníu

en: Top
ast: Cimeru

en: Options
ast: Opciones

en: All
ast: Too

en: Custom
ast: Personalizáu

en: Width
ast: Anchu

en: Height
ast: Altu

en: Navigation
ast: Navegación

en: Not installed
ast: Ensin instalar

en: Randomize
ast: Al debalu

en: Left
ast: Izquierda

en: Right
ast: Derecha

en: Installed
ast: Instaláu
