Splide (2.0.11) - en to nn translation catalogue (21 entries)

en: Focus
nn: Fokuser

en: Title
nn: Tittel

en: Group
nn: Gruppe

en: List
nn: Liste

en: Yes
nn: Ja

en: No
nn: Nei

en: Edit
nn: Rediger

en: None
nn: Ingen

en: - None -
nn: - Ingen -

en: Weight
nn: Vekt

en: Settings
nn: Innstillingar

en: Name
nn: Namn

en: Field
nn: Felt

en: Label
nn: Etikett

en: Default
nn: Standard

en: All
nn: Alle

en: Custom
nn: Tilpassa

en: Navigation
nn: Navigering

en: Not installed
nn: Ikkje installert

en: Direction
nn: Retning

en: Fixed width
nn: Fast breidde
