Splide (2.0.2) - en to ml translation catalogue (16 entries)

en: Focus
ml: ശ്രദ്ധ കേന്ദ്രീകരിക്കുക

en: Title
ml: തലക്കെട്ട്

en: Type
ml: തരം

en: List
ml: പട്ടിക

en: Yes
ml: അതെ

en: No
ml: അല്ല

en: Edit
ml: തിരുത്തുക

en: None
ml: ഇല്ല

en: - None -
ml: - ഇല്ല -

en: Weight
ml: ഭാരം

en: Settings
ml: ക്രമീകരണങ്ങള്‍

en: Name
ml: പേര്

en: Field
ml: ഫീൽഡ്

en: Label
ml: അടയാളം

en: Direction
ml: ദിശ

en: UUID
ml: യു യു ഐ ഡി
