Splide (2.0.2) - en to ta translation catalogue (13 entries)

en: Title
ta: தலைப்பு

en: Type
ta: வகை

en: List
ta: பட்டியல்

en: Yes
ta: ஆம்

en: No
ta: இல்லை

en: Edit
ta: தொகுக்க

en: Weight
ta: நிறை

en: Settings
ta: அமைப்புகள்

en: Name
ta: பெயர்

en: Default
ta: பொதுஇருப்பு

en: Custom
ta: தனிப்பயன்

en: Navigation
ta: வழிசெலுத்தல்

en: Not installed
ta: நிறுவப்படவில்லை
