Splide (2.0.4) - en to cy translation catalogue (22 entries)

en: Title
cy: Pennawd

en: Type
cy: Math

en: List
cy: Rhestr

en: Yes
cy: Ie

en: No
cy: Na

en: Edit
cy: Golygu

en: None
cy: Dim

en: - None -
cy: - Dim -

en: Weight
cy: Pwysau

en: Settings
cy: Gosodiadau

en: Name
cy: Enw

en: Field
cy: Maes

en: Default
cy: Diofyn

en: Options
cy: Dewisiadau

en: All
cy: I gyd

en: Custom
cy: Addasu

en: Width
cy: Lled

en: Height
cy: Uchder

en: Navigation
cy: Mordwyo

en: Not installed
cy: Heb ei osod

en: Direction
cy: Cyfeiriad

en: Per page
cy: Pob tudalen
