Splide (2.0.4) - en to dz translation catalogue (14 entries)

en: Focus
dz: ཆེད་དམིགས།

en: Title
dz: མགོ་མིང་།

en: Type
dz: དབྱེ་བ།

en: List
dz: ཐོ་ཡིག་

en: Yes
dz: ཨིན།

en: No
dz: མེན།

en: Edit
dz: ཞུན་དག་འབད་

en: Weight
dz: ལྗིད་ཚད།

en: Settings
dz: སྒྲིག་སྟངས་ཚུ་

en: Name
dz: མིང་།

en: Default
dz: སྔོན་སྒྲིག

en: Custom
dz: སྲོལ་སྒྲིག་

en: Navigation
dz: འགྲུལ་བསྐྱོདཔ།

en: Not installed
dz: གཞི་བཙུག་མ་འབད་བས་
