Splide (2.0.4) - en to sq translation catalogue (16 entries)

en: Title
sq: Titulli

en: Type
sq: Lloji

en: List
sq: Lista

en: Yes
sq: Po

en: No
sq: Jo

en: Edit
sq: Ndrysho

en: - None -
sq: - Asgjë -

en: Weight
sq: Pesha

en: Settings
sq: Rregullimet

en: Name
sq: Emri

en: Default
sq: E Paracaktuar

en: All
sq: Të gjitha

en: Custom
sq: E personalizuar

en: Navigation
sq: Lundrimi

en: Not installed
sq: Nuk është instaluar

en: Direction
sq: Orientimi
