Splide (2.0.6) - en to kk translation catalogue (20 entries)

en: Focus
kk: Тұс

en: Title
kk: Атауы

en: Type
kk: Тип

en: List
kk: Көрсету

en: Yes
kk: Йә

en: No
kk: Жоқ

en: Edit
kk: Өңдеу

en: None
kk: Ешқайсысы

en: - None -
kk: Таңдалмаған

en: Weight
kk: Салмағы

en: Settings
kk: Теңшелімдер

en: Name
kk: Аты

en: Field
kk: Өріс

en: Label
kk: Атауы

en: Default
kk: Стандартты

en: All
kk: Барлық

en: Custom
kk: Өзгертпелі

en: Navigation
kk: Навигация

en: Not installed
kk: Орнатылмаған

en: Direction
kk: Бағыт
