Splide (2.0.7) - en to km translation catalogue (31 entries)

en: Focus
km: ផ្ដោត​លើ

en: Title
km: ចំណង​ជើង

en: Group
km: ក្រុម

en: Type
km: ប្រភេទ

en: List
km: បញ្ជី

en: Yes
km: បាទ/ចាស

en: No
km: ទេ

en: Edit
km: កែសម្រួល

en: None
km: គ្មាន

en: - None -
km: - គ្មាន -

en: Weight
km: ភាព​សំខាន់

en: Settings
km: ការ​កំណត់

en: Name
km: ឈ្មោះ

en: Field
km: វាល

en: Label
km: ស្លាក

en: Default
km: លំនាំដើម

en: Top
km: កំពូល

en: Options
km: ជម្រើស

en: All
km: ទាំងអស់

en: Custom
km: ផ្ទាល់ខ្លួន

en: Width
km: ទទឹង

en: Height
km: កម្ពស់

en: Navigation
km: ការ​រុករក

en: Not installed
km: មិន​បាន​ដំឡើង

en: Randomize
km: ធ្វើ​ដោយ​ព្រាវ​ៗ

en: Left
km: ឆ្វេង

en: Right
km: ស្តាំ

en: Installed
km: បាន​ដំឡើង

en: Overlay
km: ត្រួត​គ្នា

en: Direction
km: ទិស

en: Fixed width
km: ទទឹង​​ថេរ
