Splide (2.0.7) - en to ta translation catalogue (32 entries)

en: Focus
ta: குவிமையம்

en: Title
ta: தலைப்பு

en: Group
ta: குழுமம்

en: Type
ta: வகை

en: List
ta: பட்டியல்

en: Yes
ta: ஆம்

en: No
ta: இல்லை

en: Edit
ta: மாற்று

en: None
ta: இல்லை

en: - None -
ta: - இல்லை -

en: Weight
ta: எடை

en: Settings
ta: அமைவுகள்

en: Name
ta: பெயர்

en: Field
ta: புலம்

en: Label
ta: அடையாளம்

en: Default
ta: இயல்பான

en: Top
ta: மேல்

en: Options
ta: தெரிவுகள்

en: All
ta: எல்லா

en: Custom
ta: விருப்பத்தெரிவு

en: Width
ta: அகலம்

en: Height
ta: உயரம்

en: Navigation
ta: வழிநடத்தல் தொடுப்பு

en: Not installed
ta: நிறுவப்படவில்லை

en: Left
ta: இடது

en: Right
ta: வலது

en: Installed
ta: நிறுவப்பட்டது

en: Interval
ta: இடைவேளை

en: Autoplay
ta: தானியங்கு

en: Overlay
ta: மேற்பரப்பு

en: Direction
ta: திசை

en: Fixed width
ta: மாறா அகலம்
