Splide (2.0.9) - en to pa translation catalogue (11 entries)

en: Focus
pa: ਫੋਕਸ

en: Title
pa: ਟਾਈਟਲ

en: Type
pa: ਕਿਸਮ

en: List
pa: ਸੂਚੀ

en: Yes
pa: ਹਾਂ

en: No
pa: ਨਹੀਂ

en: Edit
pa: ਸੋਧ

en: Weight
pa: ਭਾਰ

en: Name
pa: ਨਾਂ

en: Default
pa: ਮੂਲ

en: All
pa: ਸਭ
