Splio (3.0.0) - en to pt translation catalogue (5 entries)

en: Contacts
pt: Contactos

en: Server settings
pt: Definições de servidor

en: Products
pt: Produtos

en: Stores
pt: Lojas

en: Default field
pt: Campo predefinido
