Splio (8.x-1.2) - en to lv translation catalogue (6 entries)

en: Type
lv: Veids

en: Actions
lv: Darbības

en: Contacts
lv: Kontakti

en: Server settings
lv: Servera iestatījumi

en: Products
lv: Preces

en: Test connection
lv: Pārbaudīt pieslēgumu
