Splio (8.x-1.31) - en to ro translation catalogue (6 entries)

en: Type
ro: Tip

en: Actions
ro: Acțiuni

en: Contacts
ro: Contacte

en: Server settings
ro: Configurare server

en: Products
ro: Produse

en: Stores
ro: Magazine
