Splio (8.x-1.35) - en to lt translation catalogue (5 entries)

en: Type
lt: Tipas

en: Actions
lt: Veiksmai

en: Server settings
lt: Serverio nustatymai

en: Products
lt: Prekės

en: Stores
lt: Parduotuvės
